Të gjitha kategoritë

home>Rreth Nesh

Echo Chemical Technology (Shanghai) Co, Ltd u krijua nga ruajtësit tradicionalë të Parabens dhe Natrium Parabens që nga vitet 1990. Gjatë 30 viteve të fundit, ne kemi zgjeruar serinë tonë të produkteve të Antiseptikëve dhe ruajtësve për të përputhur politikat e mbrojtjes së mjedisit në përmirësimin e Kinës dhe trendin e ri të regjistrimeve globale.

1622615921548947

内 页 显示-成品 仓库 1

Ne hyjmë në bimët tona dhe vendet e lidhura në provincat Shanxi, Zhejiang dhe Shandong. Selia e teknologjisë EC është e vendosur në Shanghai, qendra ekonomike e Kinës. R & D Lab është themeluar në Guangzhou, qendra e zonës përfundimtare të prodhimit të produkteve të Kujdesit Personal.

Echo Chemical Technology Co, Ltd është e angazhuar në kimikate të shkëlqyera dhe të veçanta duke përfshirë antiseptikët, konservuesit, agjentin kundër zbokthit në fushat e dezinfektuesve, pastruesit shtëpiak & institucional, dezinfektantët, higjienën, Kujdesin Personal, farmaceutikë, lëkurë, pesticide, etj.

内 页 显示-成品 出厂

内 页 显示-设备

Ekipi i Echo janë ekspertë kimistë që janë fokusuar në këto produkte rreth 20 vjet. Ne jemi veçanërisht të njohur me zinxhirin e furnizimit të Kloroksilenol (PCMX), Dikloroksilenol (DCMX) dhe materialet në rrjedhën e sipërme - formulimet përfundimtare të rrjedhës së poshtme. Përvoja në prodhim, aplikim dhe biznes ndërkombëtar e bëjnë Echo të jetë në gjendje të ofrojë mbështetje mjaft efikase për klientët e saj në nivel global.


Avantazhet e EchoChem:
* Përvojat e prodhimit kimik afër 30 vjetësh
* Përvoja të gjera eksporti mbi 20 vjet
* Përparësia e teknologjisë DCS të linjave të prodhimit
* Përvojat GMP & ISO për të siguruar Sigurim të Cilësisë të Qëndrueshëm dhe të Besueshëm
* Laboratori juaj i R&D dhe Testit
* Vendet e ndara në Zonat Kimike përputhen me politikat kineze të Mbrojtjes së Mjedisit dhe Sigurisë për të siguruar furnizim të qëndrueshëm
* Zgjidhjet e aplikimit
* Ambientet e prodhimit të daulleve të ambalazhimit të brendshëm

内 页 显示-包 材 生产 线 线 1

内 页 显示-包 材 生产 线 线 2

未 标题 -2