Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Bactericides

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624082819266062.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624082824110961.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624082824509416.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624245280191762.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624245280474737.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624245280588768.jpg
Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues
Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues
Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues
Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues
Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues
Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues

Chloroxylenol (PCMX) Min baktericid Agjent sterilizues

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 10-15/KG
Details paketimit:25 kg për daulle, qese e brendshme PE
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA, West Union, Paypal
Aftësia furnizimit:3000 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitKloroksilenol (PCMX)
Sinonime4-Kloro-3, 5-dimetilfenol 
PCMX
Kloroksilenol
4-kloro-3,5-ksilenol
Përqendrim98.5% Min
CAS Nr.88-04-0
EC Nr.201-793-8
Formula molekulareC8H9ClO
Peshë molekulare156.61
Struktura molekulare1
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:EC-Cide
Numri Modeli:/
Certifikim:/

Detajet e shpejta:

Baktericid pluhur i bardhë
Një antibakterial i sigurt, me efikasitet të lartë, me spektër të gjerë, me toksikë të ulët;
Potencial i madh ndaj gram-pozitiv, gram-negativ, epifit dhe myk i miratuar nga FDA;
Stabiliteti i mirë kimik nuk e humb aktivitetin në kushte normale të ruajtjes
Shumë pak i tretshëm në ujë; i tretshëm lirshëm në etanol (96%); i tretshëm në eter, në terpene dhe në vajra fiks. Shkrihet në tretësira të hidroksideve alkali.
Ruhet në një vend të ftohtë dhe të thatë
Afati i ruajtjes është 2 vjet

Aplikacion
Kujdesi personalSapun antibakterial për duar, shampo dhe produkte të shëndetshme
FamiljeDezinfektues dhe pastrues shtëpiak & institucional, Higjena publike dhe spitalore.
Fushat e tjera industrialePër përdorim antibakterial në film, ngjitës, vaj, tekstil dhe letër, etj.

PCMX

医用 清洁

皂

Specifikim
Analizë,%98.5 Min
Tetraklorietilen, %0.1 Maks
2-kloro-3,5-Xylenol,%0.2 Maks
3,5-ksilenol, %0.3 Maks
4-Kloro-M-Kresol, %0.1 Maks
2,4-Dikloro-3,5-xylenol, %0.3 Maks
Hekuri, ppm50 Maks
Bakri, ppm20 Maks
Mbetjet në ndezjen,%0.1 Maks
Uji,%0.2 Maks
Pika e shkrirjes, oC114-116
tretshmëriaZgjidhje e qartë pa grimca
paketë25 kg për daulle kartoni
20'FCL pa paleta: 16200 kg
20'FCL me paleta: 11250kgs

2

3

4

Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm
* Mostra mund të sigurohet menjëherë

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim