Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Bactericides

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624436464236539.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624436477495879.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624436477939074.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624436477198601.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624436477592250.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624436477425294.jpg
Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik
Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik
Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik
Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik
Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik
Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik

Piroctone Olamine Cas 68890-66-4 OCT Antiseptik Antiseptik

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg për daulle plastike me qese të brendshme PE
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA
Aftësia furnizimit:300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitPirokton Olaminë (Tetor)
Sinonime1-hydroxy-4-methyl-6(2,4,4-trimethylpentyl)2-pyridon mono-ethanolamine salt
Përqendrim99.0% Min
CAS Nr.68890-66-4
EC Nr.272-574-2
Formula molekulareC16H30N2O3
Struktura molekulare图片 1
Tema & DukjePluhur kristalor i bardhë në të verdhë të zbehtë
tretshmëria0.1g+10ml H2O:E pazgjidhur
1.00g+10ml Metanol:tretur
Aciditeti, pH8.5-10.0
Shkalla e shkrirjes133-136 oC
Mbetja nga ndezja0.2% Max
Pastërti99.0% Min
Humbja e vdekjes0.3% Max
Mono-Etanolamine20.0-21.0%
Metanol500 ppm Maks
Acetat etil500 ppm Maks
Nitrozamina500 ppb Maks
Metalet e rendaPb≤10mg/kg, Hg≤1mg/kg, As≤2mg/kg, Cd≤5mg/kg
paketë25 kg për daulle plastike me qese të brendshme PE
Karakteristikat
& efikasitet
Përdoret si agjent kundër zbokthit në shampo
Fungicid me spektër të gjerë për të vrarë kërpudhat dhe mykun
Në Ph neutrale, OCT ekziston në formën e acidit të lirë me pKa prej 7.4
Bujë e gjerë PH, e qëndrueshme në pH 3 ~ 9.
Siguri e lartë
Doza e rekomanduar: 0.05-0.75%

Detajet e shpejta:

Agjent Antidandruf me efektivitet të lartë
Siguri e lartë
Përdoret gjerësisht në shampo
Bujë e gjerë PH, e qëndrueshme në pH 3 ~ 9.

Aplikacion
IShampo ushqyese për flokët, shampo kondicionuese, kondicioner flokësh
IISapun tualeti
VKozmetikë, produkte pastrimi

1

2

3

Specifikim
Tema & DukjePluhur kristalor i bardhë në të verdhë të zbehtë
tretshmëria0.1g+10ml H2O:E pazgjidhur
1.00g+10ml Metanol:tretur
Aciditeti, pH8.5-10.0
Shkalla e shkrirjes133-136 oC
Mbetja nga ndezja0.2% Max
Pastërti99.0% Min
Humbja e vdekjes0.3% Max
Mono-Etanolamine20.0-21.0%
Metanol500 ppm Maks
Acetat etil500 ppm Maks
Nitrozamina500 ppb Maks
Metalet e rendaPb≤10mg/kg, Hg≤1mg/kg, As≤2mg/kg, Cd≤5mg/kg
paketë25 kg për daulle plastike me qese të brendshme PE


Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim