Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Përbërësit dezinfektues

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624247218896945.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624247223899652.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624247223104675.jpg
Terpineol 85.0%min Cas 8000-41-7 Tretës në detergjent
Terpineol 85.0%min Cas 8000-41-7 Tretës në detergjent
Terpineol 85.0%min Cas 8000-41-7 Tretës në detergjent

Terpineol 85.0%min Cas 8000-41-7 Tretës në detergjent

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg për daulle plastike
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA,
Aftësia furnizimit:300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitterpineol
Përqendrim85.0% Min
CAS Nr.8000-41-7
EC Nr.232-268-1
Formula molekulareC10H18O
Struktura molekulare1
Tema & DukjeLëng i qartë nga e bardha në të verdhë të zbehtë
Përmbajtja e Terpineolit85.0% Min
Lagështi0.50% Max
Dendësia relative, në 20oC0.925g / cm3 Min
Indeksi refraktiv1.4750-1.4850
paketë25 kg në daulle, 175 kg në daulle
Karakteristikat
& efikasitet
Tretet lehtë në alkool etilik
Aromë sintetike me prodhim të lartë
Një tretës i përdorur gjerësisht

Detajet e shpejta:

Tretës për pastrues
tretës
Përdoret gjerësisht në shije dhe aroma
Përdoret gjerësisht në deodorizues

Aplikacion
ITretës për pastrues
IIPërdoret gjerësisht në shije dhe aroma
IIIPërdoret gjerësisht në deodorizues

1

2

3

Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim