Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Përbërësit dezinfektues

https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945752789050.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945783277819.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945783925971.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945784144294.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945784272374.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945784198369.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1626945784485537.jpg
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial
Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial

Pluhur i Bardhë i pastër DCMX për sapun dezinfektues dhe antibakterial

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg/Daulle kartoni
Qese 5kg/PE *5 qese në qese të brendshme PE të zezë
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA
Aftësia furnizimit:500 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktit2,4-Diklor-3,5-ksilenol (DCMX)
Sinonime2,4-Diklor-3,5-dimetilfenol, Dikloroksilenol, 3,5-Dimetil-2,4-diklorofenol, DCMX
DCMX e pastër 
Përqendrim98.0% Min
CAS Nr.133-53-9
EC Nr.205-109-9
Formula molekulareC8H8Cl2O
Peshë molekulare191.1
Struktura molekulare1
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:ECide-DC98
Numri Modeli:/
Certifikim:/

Detajet e shpejta:

Echochem mund t'ju ofrojë mbështetje teknike të formulimit dezinfektues dhe procesi i prodhimit përfshin DCMX & PCMX.
E bardhë në pluhur të bardhë
Pastërti e lartë prej 98% Min
Baktericid Anti-bakterie antiseptikë kundër mykut për dezinfektues shtëpiak dhe institucional dhe industrial
Antiseptik & baktericid i ulët toksik dhe me spektër të gjerë për dezinfektues të duarve, sapun të lëngshëm, larje të duarve, sapun antibakterial, shampo trupi, shampo flokësh.
Pak i tretshëm në ujë.
Të jetë lehtësisht i tretshëm në tretësira alkaline, tretës organik.
Duhet të ruhet në një vend të thatë dhe të freskët jashtë rrezeve të diellit.
Afati i ruajtjes është 2 vjet

Aplikacion
Kujdesi personalSapun antibakterial për duar, shampo dhe produkte të shëndetshme
FamiljeDezinfektues dhe pastrues shtëpiak & institucional, Higjena publike dhe spitalore.
Fushat e tjera industrialePër përdorim antibakterial në film, ngjitës, vaj, tekstil dhe letër, etj.

图片 1-DCMX

2s

中东女人厨房清洁

Specifikim
Tema & DukjeE bardhë në pluhur të bardhë
Përqendrim98.0% Min
ErëTë ngjashme me fenolin
Shkalla e shkrirjes, oC91-96
Uji,%0.5 Maks
Mbetjet në ndezjen,%0.5 Max

DCMX 包装 1

DCMX 包装 2

DCMX 包装 4

DCMX 1

Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Paketimi dhe Transporti

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

仓库 1

仓库 2

出厂 装卸

 
hetim