Të gjitha kategoritë

home>Produkte>më shumë

https://www.echochemtech.com/upload/product/1625464414292355.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1625464423389381.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1625464423590470.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1625464424220350.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1625464424107574.jpg
3,5-xylenol për ndërmjetësimin industrial
3,5-xylenol për ndërmjetësimin industrial
3,5-xylenol për ndërmjetësimin industrial
3,5-xylenol për ndërmjetësimin industrial
3,5-xylenol për ndërmjetësimin industrial

3,5-xylenol për ndërmjetësimin industrial

Sasia minimale Rendit:Tambur hekuri i galvanizuar 200KGS
Çmimi:USD 6.50-8.00/KG
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA, West Union, Paypal
Aftësia furnizimit:3000 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktit3,5-ksilenol
Sinonime3,5-ksilenol
3,5-dimetilfenol
MX
Përqendrim99% Min
CAS Nr.108-68-9
EC Nr.203-606-5
Formula molekulareC8H10O
Struktura molekulare图片 1
Tema & DukjeI ngurtë pa ngjyrë deri në të verdhë të zbehtë
ErëTë ngjashme me fenolin
Shkalla e shkrirjes, oC63-65
Uji,%0.2 Maks
Mbetjet në ndezjen,%0.5 Maks
paketëTambur hekuri i galvanizuar 200KGS 
20'FCL me paleta: 16000kgs

Detajet e shpejta:

I ngurtë pa ngjyrë deri në të verdhë të zbehtë
Prodhimi i dezinfektantëve, rrëshirave etj.
Aplikimi në pesticidet bujqësore
Ruhet në një vend të ftohtë dhe të thatë
Afati i ruajtjes është 2 vjet

Aplikacion
Industriale e ndërmjetmeBactericides
FarmaceutikeNdërmjetësimi i Metaksalonit
Fushat e tjera industrialePesticidet, ngjyruesit, rrëshirat, etj.

mf700-00087823

X 1x

图片 2

Specifikim
Tema & DukjeI ngurtë pa ngjyrë deri në të verdhë të zbehtë
ErëTë ngjashme me fenolin
Shkalla e shkrirjes, oC63-65
Uji,%0.2 Maks
Mbetjet në ndezjen,%0.5 Maks
paketëTambur hekuri i galvanizuar 200KGS 
20'FCL me paleta: 16000kgs


Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm
* Mostra mund të sigurohet menjëherë

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim