Të gjitha kategoritë

home>Produkte>më shumë

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624439302981845.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624439313549392.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624439314591868.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624439314289370.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624439314639230.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624439314249289.jpg
Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën
Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën
Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën
Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën
Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën
Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën

Hydroxyethylurea 98.0%Krem hidratues për lëkurën

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg për daulle
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA
Aftësia furnizimit:300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitHidroksietilurea
Sinonime2- Hidroksietilurea; (2- Hidroksietil) ure;
β- Hidroksietilurea;
Përqendrim98.0% Min
CAS Nr.2078-71-9
EC Nr.215-304-0
Formula molekulareC3H8N2O2
Struktura molekulare图片 2
Tema & DukjePluhur i bardhë
ErëErë karakteristike e butë
pH (10% aq.) 6.0-10.0
Përçueshmëri (10%aq.)150 us/cm Maks
paketë25 kg për daulle
CharacteristicsKrem hidratues me efekt të lartë
Formulë me kosto të ulët
Wide e zemërimit të PH, e qëndrueshme në pH 4 ~ 8 (80oC)
Wpërdoret në mënyrë ideale në industrinë e kozmetikës
Rdozimi i rekomanduar: 1%-20%

Detajet e shpejta:

Krem hidratues me efekt të lartë
Formulë me kosto të ulët
Përdoret gjerësisht në industrinë e kozmetikës
Doza e rekomanduar: 1-20%

Aplikacion
IProdukte të kujdesit të lëkurës, si emulsioni, locion astringent, maskë për fytyrën
IIProdukte për banjë dhe dush
IIIProdukte për kujdesin e flokëve, si shampo, kondicioner flokësh, xhel flokësh
IVProdukte pastruese, si pastruesi i fytyrës
VProdukte kozmetike dhe produkte për mbrojtjen nga dielli
图片 2
图片-医用
图片 6
Specifikim
Tema & DukjePluhur i bardhë
ErëErë karakteristike e butë
pH (10% aq.) 6.0-10.0
Përçueshmëri (10%aq.)150 us/cm Maks
paketë25 kg për daulle


Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim