Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Përbërësit për larjen e gojës

https://www.echochemtech.com/upload/product/1637571177546229.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1637571170467094.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1637571177127202.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1637571177132486.jpg
PEG-40 Vaj kastori i hidrogjenizuar, surfaktant, emulsifikues
PEG-40 Vaj kastori i hidrogjenizuar, surfaktant, emulsifikues
PEG-40 Vaj kastori i hidrogjenizuar, surfaktant, emulsifikues
PEG-40 Vaj kastori i hidrogjenizuar, surfaktant, emulsifikues

PEG-40 Vaj kastori i hidrogjenizuar, surfaktant, emulsifikues

Sasia minimale Rendit:60KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:60 kg për daulle plastike
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA
Aftësia furnizimit:100 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitPEG-40 Vaj pluhuri i hidrogjenizuar 
Përqendrim98.0% Min
CAS Nr.61788-85-0
Tema & DukjeLëng ose paste e trashë në të verdhë të lehtë
ErëEra karakteristike
Përmbajtje aktive, % (105°C, 3 orë)98.0Min
Aciditeti, pH (1% aq.sol)5-7.5
Vlera hidroksil (mgKOH / g) 48-52
4-Dioksan (ppm)10 Maks
Numri total i baktereve (CFU / g)100 Maks
paketë60 kg për daulle plastike
KarakteristikatEmulsifikues dhe surfaktant 
Kapacitet i shkëlqyeshëm i tretjes
Mund të hollohet në çdo proporcion pas tretjes
Ndjenja e butë, e lëmuar, jo ngjitëse
Përdoret në kozmetikë
Pa efekt në perceptimin dhe erën e produktit

Detajet e shpejta:

Emulsifikues dhe surfaktant
Kapacitet i shkëlqyeshëm i tretjes
Përdoret në kozmetikë
Përputhshmëri e mirë
Pa efekt në perceptimin dhe erën e produktit

Aplikacion
IKozmetikë, si toner, serum, maskë fytyre
IIProduktet e larjes, si shkuma/larja e banjës
IIIBojë me bazë uji, printim dhe ngjyrosje

gargarë-pour-man

shutterstock_1404252305

Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Paketimi dhe Transporti

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

仓库 1

仓库 2

出厂 装卸

 
hetim