Të gjitha kategoritë

home>Produkte>preservatives

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624091283978496.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624091287354120.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624257213465656.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624257214325981.jpg
Hexanediol 99.0%min Cas 629-11-8 ist Hidratues, bakteriostatik
Hexanediol 99.0%min Cas 629-11-8 ist Hidratues, bakteriostatik
Hexanediol 99.0%min Cas 629-11-8 ist Hidratues, bakteriostatik
Hexanediol 99.0%min Cas 629-11-8 ist Hidratues, bakteriostatik

Hexanediol 99.0%min Cas 629-11-8 ist Hidratues, bakteriostatik

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg për daulle plastike
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA, West Union, Paypal
Aftësia furnizimit:300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitHeksanediol
Sinonime1,2- Heksanediol
Përqendrim99.0% Min
CAS Nr.629-11-8
EC Nr.211-074-0
Formula molekulareC6H14O2
Struktura molekulare1
Tema & DukjeLëng i pastër pa ngjyrë
Pureti99.0% Min
Lagështi0.50% Max
Ngjyra (Pt-Co) Hazen10 Maks
pH (10% aq.)6.0-8.0
Dendësia relative (d25/25)0. 9450-0.9500
paketë25 kg për daulle
Characteristics
& efikasitet
Fleksibilitet i lartë në formulë
Ntë prekur nga hidroliza, temperatura dhe pH
Përdoret gjerësisht në produktet që lënë dhe shpëlajnë
Antiseptik/ Ruajtës dhe hidratues në të njëjtën kohë
Hsiguri e lartë, e butë dhe jo irrituese

Detajet e shpejta:

Hidratues për produktet e kujdesit të trupit
Bakteriostatik
tretës
Efekt konservues/antiseptik kur doza është më shumë se 5%

Aplikacion
ILëndë e parë për pesticidet Pirethroid
IILidhës kryq për plastikë polietileni
IIIHidratues për produktet e kujdesit të trupit
IVDezinfektues mjekësor
VAgjent shpërndarës i pigmentit

1

2

3

Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim