Të gjitha kategoritë

home>Produkte>preservatives

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624437707200205.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624437719623111.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624437719235984.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624437719985915.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624437720353541.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624437720208789.jpg
Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik
Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik
Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik
Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik
Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik
Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik

Hydroxyacetophenone HAP 99%Min baktericid Min Antiseptik

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg për daulle
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA, West Union, Paypal
Aftësia furnizimit:300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitHidroksiacetofenoni (PAH)
Sinonimep-Hidroksiacetofenon; 4- Hidroksiacetofenon;
4-Acetilfenol; p-Acetilfenol;
4-hidroksifenil metil ketoni
Përqendrim99.0% Min
CAS Nr.99-93-4
EC Nr.202-802-8
Formula molekulareC8H8O2
Struktura molekulare图片 2
Tema & DukjePluhur kristalor i bardhë në të verdhë të zbehtë
ErëEra karakteristike
Shkalla e shkrirjes108-113 oC
Humbja e vdekjes0.3% Max
paketë25 kg për daulle kartoni
Karakteristikat
& efikasitet
Pajtueshmëria me ECOCERT
Sterilizim me spektër të gjerë, efektiv kundër baktereve, mykut dhe majasë
Pa estere hidroksibenzen, formaldehid, metilizotiazolinon
Miratohet nga rregullatori global
Anti-oksidim, anti-acarim
Stabilizues emulsifikues
Bujë e gjerë PH, e qëndrueshme në pH 4 ~ 8 (80oC)
Siguri e lartë
Doza e rekomanduar: 1% Maks

Detajet e shpejta:

Antiseptik i butë me efektivitet të lartë
Sinergjist me efektivitet të lartë
Siguri e lartë
Me anti-oksidim, anti-acarim dhe funksione të tjera
Stabilizues emulsifikues
Përdoret gjerësisht në industrinë e kozmetikës

Aplikacion
ILani produktet e kujdesit personal, si shampo, xhel dushi, detergjent dhe dezinfektues
IIProdukte për mbrojtje nga dielli dhe xhel për flokët
IIIHidratues dhe kremra
IVemulsion
VFshini indet

3

4

5

Specifikim
Tema & DukjePluhur kristalor i bardhë në të verdhë të zbehtë
ErëEra karakteristike
Shkalla e shkrirjes108-113 oC
Humbja e vdekjes0.3% Max
paketë25 kg për daulle kartoni


Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë së objekteve
* Miratime të tëra dhe Licensa të Mjedisit dhe Sigurisë
* Linjat e prodhimit DCS
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab of R&D dhe Test
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim