Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>preservatives

https://www.echochemtech.com/upload/product/1624584279562540.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624584290627357.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624584290185275.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624584290747640.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624584291220429.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1624584291286873.jpg
Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat
Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat
Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat
Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat
Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat
Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat

Acidi Kaprylhidroksamik, Cas7377-3-9, antiseptik, bakteriostat

Sasia minimale Rendit:25KGS
Çmimi:USD 5.00-50.00/KG
Details paketimit:25 kg për kazan me qese të brendshme PE
Koha për dorëzim:i menjëhershëm
Kushtet e pagesës:TT, LC, PD, DA
Aftësia furnizimit:300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitAcid kaprilhidroksamik
Sinonime
Përqendrim99.0% Min
CAS Nr.7377 / 3 / 9
EC Nr.230-936-7
Formula molekulareC8H17NO2
Struktura molekulare图片 1
Tema & DukjePluhur të bardhë kristalor
ErëErë karakteristike e butë
Shkalla e shkrirjes78-81 oC
Mbetja nga ndezja0.2% Max
Pastërti99.0% Min
Humbja e vdekjes0.5% Max
Hidroksilamin0.2% Max
hydrochloride
paketë25 kg për kazan me qese të brendshme PE
Karakteristikat
& efikasitet
Acidi organik bakteriostatik efektiv, edhe kur PH është neutral
E përputhshme me shumicën e lëndëve të para të kozmetikës
Një acid organik me kapacitet të lartë kelatues
agjent chelating
Antibakterial, cefalosporinat e gjeneratës së dytë
Me gjatësinë e zinxhirit të karbonit të C8, mund të përdoret si surfaktant, për të nxitur degradimin e membranës qelizore
Me siguri të lartë
Inati i rekomanduar i pH: 2-8

Detajet e shpejta:

Acidi organik bakteriostatik efektiv, edhe kur PH është neutral
E përputhshme me shumicën e lëndëve të para të kozmetikës
Një acid organik me kapacitet të lartë kelatues
agjent chelating
Antibakterial, cefalosporinat e gjeneratës së dytë
Me gjatësinë e zinxhirit të karbonit të C8, mund të përdoret si surfaktant, për të nxitur degradimin e membranës qelizore
Kapëse e flotacionit të xeheve

Aplikacion
IPërdoret si konservues dhe agjent kelatues në kozmetikë
IIBarnat antibakteriale
VKapëse e flotacionit të xeheve

1

2

3

Specifikim
Tema & DukjePluhur të bardhë kristalor
ErëErë karakteristike e butë
Shkalla e shkrirjes78-81 oC
Mbetja nga ndezja0.2% Max
Pastërti99.0% Min
Humbja e vdekjes0.5% Max
Hidroksilamin0.2% Max
hydrochloride
paketë25 kg për kazan me qese të brendshme PE


Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

Paketimi dhe Transporti

2

3

4

5

6

 
hetim