Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Përbërësit për larjen e gojës

https://www.echochemtech.com/upload/product/1638331344401951.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1638331344529962.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1638331344203342.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1638331345180213.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1638331345420381.jpg
https://www.echochemtech.com/upload/product/1638331346616701.jpg
Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6
Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6
Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6
Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6
Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6
Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6

Klorur cetilpiridinium (CPC) CAS: 6004-24-6

Minimale Rendit Sasia25KGS 
ÇmimiUSD 5.00-50.00/KG
detajet e paketimit25 kg për daulle, qese e brendshme PE
Koha e dorëzimiti menjëhershëm
Kushtet e pagesësTT, LC, PD, DA
Furnizimi Aftësia300 MT / vit


hetim
Përshkrimi i produkteve
Emri i produktitKlorid cetilpiridiniumi(CPC)
SinonimeCPC monohidrat, heksadecil pirinium klorur monohidrat 
shqyrtim99.0-102.0 
CAS Nr.6004-24-6
EC Nr.204-593-9
Formula molekulareC21H38ClN·H2O
Struktura molekulare        2111
Tema & DukjePluhur i bardhë
Erë        Erë e lehtë, karakteristike 
Shkalla e shkrirjes, oC80-84
Uji,%4.5-5.5
Mbetjet në ndezjen,%0.2 Maks
aciditetPër neutralizimin kërkohet jo më shumë se 2.5 mili hidroksid natriumi 0.02N
Metalet e renda, %0.002 Maks
Piridinë, ppm50 Maks
Arsenik, ppm200 Maks
paketë        25 kg për daulle kartoni 


Detajet e shpejta:

një surfaktant kationik 

një amonium kuaternar

një përbërës aktiv i antiseptikëve

Përdoret si antiseptik në shpëlarësit e gojës

me aktivitet antimikrobik me spektër të gjerë


Aplikacion
Injë surfaktant kationik
IInjë përbërës aktiv i shpëlarësit antiseptik të gojës
IIInjë efekt i shpejtë baktericid në patogjenët gram-pozitiv
IVnjë efekt fungicid në disa maja
gargarë-pour-man
shutterstock_1404252305
Advantage Company

* Përvoja të gjera për më shumë se 20 vjet
* Teknologjia e përparësisë e të gjithë procesit DCS
* Miratimet dhe Licencat Ligjore përputhen me politikat e Mjedisit dhe Sigurisë
* Qasuni në objektet e brendshme të prodhimit të Pakove
* Sigurimi i qëndrueshëm dhe i besueshëm i cilësisë
* Advantage Lab i R&D dhe Instrumenteve të Testit
* Çmim i arsyeshëm

Impianti dhe Objektet

_DSC8627

_DSC8641

_DSC8738

1

DSC8739

P1040745


Laboratori Advantage i R&D dhe Instrumenteve të Testit

3

8

6

7-8 有人 的 照片 二 选 选

1


Paketimi dhe Transporti

Hyni në linjën e prodhimit të Paketës së Brendshme
Echo Chemtech hyn në linjën e saj të prodhimit të daulleve të kartonit

材 生产 线 1

材 生产 线 2

仓库 1

仓库 2

出厂 装卸


 
hetim